Czerwiec w naszym przedszkolu to nie tylko czas wspólnej zabawy, wycieczek i atrakcji związanych z Dniem Dziecka, ale również czas pożegnań. Jak co roku, z łezką w oku i żalem w sercu, żegnaliśmy najstarsze nasze przedszkolaki, które w nowym roku szkolnym rozpoczną swoją przygodę ze szkołą. W czasie programu artystycznego przygotowanego przez dzieci, wspominaliśmy ich pierwsze chwile w przedszkolu, trudne rozstania, chwile szczęścia i zabawy, ale również wytężonej pracy. Wspomnienia i pamięć o tym wszystkim pozostanie z nami na zawsze. Teraz jednak nadszedł moment, w którym życzymy wam kochani samych sukcesów i wielu skarbów do odkrycia w czasie podróży zwanej edukacją szkolną.:-)

Poprzedni wpis
Następny wpis
Kopiowanie zabronione.
Wydarzenia Uroczystości Zakończenie Roku Szkolnego – Tygrysy