» Oferta » Zajęcia piłkarskie

Zajęcia piłkarskie

19 sierpnia 2021

Gra w piłkę nożną jest wspaniałą formą aktywności. Świetnie rozładowuje niespożyte pokłady energii, jakie tkwią w każdym przedszkolaku, a jednocześnie wspiera prawidłowy rozwój dziecka. Wszystko dzięki zróżnicowanym treningom, które nie opierają się jedynie na doskonaleniu technicznych umiejętności, takich jak prowadzenie piłki przy nodze, ale też łączą w sobie elementy ćwiczeń aerobowych oraz przeróżnych gier i zabaw. W czasie treningu młodzi piłkarze biegają, skaczą, ścigają się między przeszkodami. Podczas takich intensywnych aktywności organizm dziecka pobiera zwiększone ilości tlenu, co wzmacnia płuca i serca, a także sprawia, że wszystkie narządy i komórki zostają odpowiednio dotlenione. Regularna gra w piłkę poprawi więc zdolność koncentracji dziecka i jakość jego snu, pośrednio wpływając również na lepsze wyniki w nauce. Treningi piłki nożnej w naszej placówce odbywają się pod okiem profesjonalnych trenerów raz w tygodniu