KILKA SŁÓW O PRZEDSZKOLU

Miło nam gościć Państwa na stronie internetowej „Dobrego Przedszkola” w Gdyni.

Nadrzędnym celem naszej placówki jest organizowanie procesu kształcenia w taki sposób, aby zapewnić wszechstronny i harmonijny rozwój każdemu z wychowanków oraz przygotować dziecko do podjęcia nauki w szkole. Myśląc o wszechstronnym i harmonijnym rozwoju mamy na myśli rozwój intelektualny, emocjonalny i ruchowy. Realizacji tego celu służy wyspecjalizowany profil placówki, bogata i zróżnicowana oferta zajęć dodatkowych oraz innowacyjne programy i metody pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Aby zrealizować wymienione powyżej cele oddajemy do dyspozycji przestronnie, nowocześnie urządzone przedszkole, w którym znajdują się doskonale wyposażone sale dydaktyczne. Warto podkreślić, iż nasz budynek jest w pełni wentylowany i klimatyzowany.

Jesteśmy jedyną placówką w Gdyni która umożliwia rodzicom podgląd do monitoringu
on-line, gdzie można obserwować pobyt pociechy w naszej placówce.

Placówka Kilka słów o przedszkolu