ZAJĘCIA TANECZNE ZUMBA

Zumba to taniec zainspirowany połączeniem tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Został opracowany przez tancerza i choreografa Alberto „Beto” Pereza w Kolumbii w latach 90 XX wieku. Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografia Zumby łączy hip-hop, soca, salsa, samba, merengue, mambo, sztuki walki oraz elementy Boolywood i tańca brzucha. Dla najmłodszych tancerzy Zumba to niezwykle ekscytujący początek poznawania świata tańca nowoczesnego. To tutaj nauczą się czym jest dynamiczna rozgrzewka oraz zapoznają się z podstawowymi elementami techniki tańca. Anglojęzyczny instruktor niczym przewodnik po tanecznej krainie wprowadzi dzieci w magiczny świat tańca.

Zajęcia taneczne z Zumby pozwolą na wszechstronny, prawidłowy i bezpieczny rozwój psychoruchowy naszych wychowanków. Poprawią ogólną sprawność młodych tancerzy oraz pomogą przełamać tak charakterystyczną dla dzieci w tym wieku nieśmiałość. Jednak najważniejszym zadaniem Zumby jest dostarczenie naszym przedszkolakiem mnóstwa radości i pozytywnej energii.

Oferta Zajęcia taneczne ZUMBA