SHAOLIN KUNG FU

Podczas odbywających się dwa razy w miesiącu treningów w grupie dzieci 3,5-6-letnich realizowany będzie autorski program treningowy, obejmujący przede wszystkim ćwiczenia ogólnorozwojowe, elementy gimnastyki korekcyjnej oraz elementy chińskich ćwiczeń relaksacyjnych, uspokajających. Dzięki tym zajęciom dzieci będą miały okazję zapoznać się z kulturą wschodu oraz ćwiczyć nie tylko z dorosłym, profesjonalnym i utytułowanym trenerem ale i jego 10 – letnim uczniem.

W trakcie treningów wushu nasi wychowankowie będą rozwijać swoją sprawność ruchową i motoryczną. Oprócz rozwoju fizycznego ważne jest, iż w trakcie zajęć dziecko nabywać będzie również pewności siebie, nauczy się współdziałać w grupie oraz pozna zasady fair play

Oferta Shaolin Kung Fu