» Kilka słów o przedszkolu

KILKA SŁÓW O PRZEDSZKOLU

Niepubliczne Przedszkole „Dobre Przedszkole” w Gdyni jest placówką, którą wyróżnia rodzinna kameralna atmosfera oraz dbałość o wszechstronny i harmonijny rozwój powierzonych sobie dzieci. Sprzyja temu położenie placówki w spokojnej i bardzo malowniczej dzielnicy domków jednorodzinnych oraz bogata oferta zajęć dodatkowych. Zajęcia proponowane naszym wychowankom mają przede wszystkim sprawić, że otaczający je świat stanie się dla nich interesująca przygodą, w której wezmą udział z otwartością, ciekawością świata, empatią, szacunkiem wobec wszystkiego co je otacza oraz z odwagą stawiania czoła nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Realizacji tego celu służy wyspecjalizowany profil placówki, w którym fundamentalne zasady i metody pedagogiki wychowania przedszkolnego łączą się z podążaniem za osiągnięciami współczesnej technologii informatycznej, innowacyjnością programów edukacyjnych oraz podążaniem za zainteresowaniami dzieci. Jako jedna z nielicznych w Gdyni placówek przedszkolnych możemy pochwalić się programem zajęć ekologiczno-terenowych, realizowanych w modelu skandynawskim dostosowanym do polskich warunków. Aby zapewnić efektywność procesu dydaktyczno-wychowawczego oddajemy do dyspozycji dzieci przestronne, nowocześnie wyposażone przedszkole, w którym znajdują się sale dydaktyczne charakteryzujące się bogatą ofertą pomocy dydaktycznych. Niepubliczne Przedszkole „Dobre Przedszkole” w Gdyni jest placówką, która dbając o dobro dzieci i pełne zaufanie rodziców do proponowanych przez nas metod i form pracy, umożliwia rodzicom podgląd do monitoringu on-line, dzięki czemu mogą obserwować postępy edukacyjne i społeczne swoich pociech w czasie pobytu w placówce.